Одним із напрямків роботи пропагандистів стала кампанія проти українських біженців у Європі. Крім основного наративу, що це «тягар на шиї європейських платників податків», з українців активно ліплять образ кримінальних злочинців.
Так, 8 грудня на пропагандистських ресурсах з’явилося повідомлення про те, що «біженець українського походження зґвалтував британця, який дав йому притулок у власному будинку».
НАСПРАВДІ, про масштаби кампанії проти українських біженців у Європі говорить той факт, що Meta (материнська компанія Facebook) назвала її «найбільшою та найскладнішою інформаційною операцією російського походження з початку війни в Україні».
понеділок, 12 грудня 2022 р.
неділя, 4 грудня 2022 р.
Готов ли Президент Узбекистана к диалогу ?
Ровно пять месяцев назад 12 каракалпакских активистов из разных стран мира передали обращение на имя к Президенту Узбекистана. Прошло пять месяцев и нет ни какой ответ из Ташкента. Между тем всех задержанных Каракалпаков за участия акции недовольство забрали из Республики Каракалпакстан в Узбекистан. Сейчас в городе Бухаре идет суд, их обвиняет власти Узбекистана в тяжких преступлении. Мы Каракалпаки читаем что они не совершали ни какой преступление. Это можно увидит на показаниях лидера Каракалпакского народа адвокат и журналиста Даулетмурат Тажимуратова. Дальше мы решили сделать пресс-релиз подготовленный материал правозащитный организации из России "Мемориал" . Дальше по тексту : Пять месяцев назад - 4 июля 2022 - узбекским дипломатам в Казахстане было передано обращение 12 каракалпакских активистов из Казахстана, Кыргызстана и Норвегии, связанное с "последними событиями, вызванными попытками исключить из Конституции Узбекистана положение о суверенитете Республики Каракалпакстан".
субота, 3 грудня 2022 р.
У Чехії працевлаштовано понад 100 000 українців
У Чехії офіційно працевлаштовано понад 100 000 українців, які залишили країну через воєнну агресію Росії. Це майже кожен п'ятий власник візи тимчасового захисту. Усього з початку війни понад 460 000 українців отримали такі візи, йдеться у дослідженні міграційної платформи EWL, що є у розпорядженні LIGA.net
Як живуть українці на Туманному Альбіоні
Кількість громадян України, які можуть розмовляти англійською вільно або достатньою мірою, збільшилася до 57% порівняно з 44% у червні 2022 року. Більшість повнолітніх українців (56%) розповіли, що працюють у Великій Британії, хоча у червні працевлаштованих було тільки 19%. Щоправда, близько половини опитаних (56%) зіткнулися з труднощами у влаштуванні на роботу через погане знання мови та невизнання їхньої кваліфікації (33%).
Підписатися на:
Дописи (Atom)